У місті хворих на коронавірус приймають 4 установи: обласна клінічна інфекційна лікарня, Центр легеневих хвороб, окремі відділення Закарпатської обласної клінічної лікарні та Ужгородська міська клінічна лікарня. Усі ліжка, розгорнуті в останній лікарні, вже повністю заповнені, повідомляє "Главком".

До теми Повінь у Західній Україні: останні цифри наслідків, фото і відео негоди

У медзакладах, відведених для пацієнтів з коронавірусом, зайнято вже 59% ліжок. Під час другої хвилі розгортання лікарень частина хворих не лікуватиметься в обласних центрах – їх скеровуватимуть у райони. Ці медичні заклади матимуть контракти й будуть отримувати допомогу від Національної служби здоров’я.

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв зазначив, що область допомагає місту.

У місті працює штаб. Декілька разів на тиждень ми проводимо засідання в обласній державній адміністрації за участю головних лікарів закладів, які лікують хворих на COVID-19, зокрема, з тих лікарень, які я назвав. Під час таких засідань вивчають потреби і розподіляють допомогу,
– розповів він в інтерв'ю Главкому.

Зазначимо, що за минулу добу на Закарпатті коронавірус виявили у 85 людей. Від початку пандемії хворобу діагностували 2 454 мешканцям регіону, 392 з яких – медики.

На жаль, 70 хворих померли, але 864 вже одужали.