Сталося це внаслідок недотримання протиепідеміологічних заходів населенням. Про це Денис Шмигаль сказав під час засідання уряду, повідомляє 24 канал.

Важливо У МОЗ ініціювали посилення карантину: деталі

Шмигаль додав, що в Україні вже дві області мають переповнені на половину лікарні.

Це є початок чергової або першої, або другої хвилі, називайте як хочете, хвилі COVID-19. Порятунок єдиний – соціальна дистанція, масковий режим, дезінфекція,
– нагадав прем'єр-міністр.

Він закликав українців не нехтувати елементарними правилами. І додав, що, попри високу температуру на вулиці та негативний вплив ультрафіолету на вірус, COVID-19 продовжує шукати собі нових жертв.

Кабмін посилює контроль

Шмигаль зазначив, Кабінет міністрів України має намір посилити контроль за дотриманням карантину в регіонах. Він пояснив, що уряд діятиме жорсткіше, аби запобігти великої кількості хворих. Водночас Шмигаль заявив, що деякі місцеві влади "хочуть бути хорошими для людей перед майбутніми виборами й послаблюють карантин".

Актуально Жорсткий карантин сильно вдарить по економіці: яку альтернативу пропонують в ОП

Очільник МОЗ під час брифінгу наголосив, що з понеділка, 22 червня, поліція і Держспоживслужба буде більш жорстко реагувати на порушення карантину.

За даними Держспоживслужби, кожен шостий об'єкт порушує протиепідеміологічні норми. Це призводить до збільшення кількості інфікування. Є також порушення у транспорті,
– додав санітарний лікар Віктор Ляшко.


Чому знову можуть посилити карантин / Інфографіка 24 каналу