Лікар розповів, що клінічна картина інфекції погіршилась. Люди все частіше хворіють у важкій формі і їх складніше лікувати.

До теми Локдаун у Львові продовжили до квітня

Сергій Федоренко повідомив, що противірусних препаратів у достатній кількості немає. А супутні бактеріальні ускладнення стійкі до антибактеріальної терапії.

Також він повідомив про нові симптоми, зокрема про оніміння кінцівок. Також у пацієнтів все частіше розвивається діабет.

Ми зараз зустрічаємо розвиток діабету на фоні раніше невідомих ознак COVID-19. У людей є виражені нейропатії. Тобто відчуваються болі у нижніх кінцівках, відбувається оніміння верхніх кінцівок. Раніше таких симптомів та наслідків коронавірусу ми не спостерігали. Це свідчить про агресію та мутацію вірусу,
– поясний лікар.

У Львівській обласній інфекційній лікарні, в якій працює Федоренко, всі місця для хворих на коронавірус зайняті. У медичному закладі в основному перебувають важкохворі люди молодшого та середнього віку.

Станом на 15 годину 22 березня у нас на лікуванні перебуває 230 хворих. Тобто наша лікарня заповнена на 100%. В основному це - люди молодого та середнього віку. У них є прояви легеневої недостатності, зумовлених проявами двобічних бронхопневмоній, дихальної та серецево-судинної недостатності,
– розповів Федоренко.

Він також повідомив, що кожен пацієнт, який лікується у його медичній установі від COVID-19, перебуває у важкому стані.

Лікарі намагаються щодня виписувати 5 – 7 хворих. Але на їхнє місце одразу поступають нові інфіковані, які потребують інтенсивного лікування.

Ситуація у Львівських лікарнях дійшла до критичної точки:

  • Станом на ранок 22 березня у львівських медзакладах перебували 802 людини.
  • У 675 пацієнтів з них вже підтвердили коронавірус.
  • 62 людини перебувають у реанімації, а 25 – підключені до апаратів ШВЛ.
  • За минулу добу, 21 березня, до лікарень потрапили 63 людини, а виписали лише 3 пацієнтів.
  • Тож у Львові збільшують резерв ліжкомісць та медиків. У міських поліклініках облаштують додаткові госпіталі.
  • В ефірі 24 каналу Андрій Садовий повідомив, що вже 400 лікарів зголосилися допомагати медичним установам Львова боротися з COVID-19. Це і лікарі, які мають відповідну освіту, але працюють в іншій сфері, і люди з нашої та інших областей,