На жаль, у лавах Збройних сил України зареєстрували ще одну смерть внаслідок коронавірусної інфекції. Загалом від початку пандемії померло 17 українських військових, повідомляє пресслужба командування Медичних сил ЗСУ.

До теми За добу в Україні виявили близько 8 тисяч нових хворих на COVID-19

31 жовтня помер працівник ЗС України. Ще 13 жовтня його госпіталізували до клінічної лікарні міста Одеси. 18 числа того ж місяця ПЛР-тестування підтвердило наявність вірусу SARS-CoV-2 в організмі.

Через погіршення стану здоров'я пацієнта, 22 жовтня його перевели до відділення реанімації та інтенсивної терапії інфекційних хворих. Попри усі вжиті заходи лікарів, 31 жовтня стан хворого різко погіршився – інтенсивна терапія не дала позитивного результату. Відомо, що працівник ЗС мав супутні хронічні захворювання.

Детальніше про коронавірус в ЗСУ

Від початку пандемії коронавірус подолали 4 146 військових. Зі 1 701 активного хворого, 112 зареєстрували за минулу добу.

Ще 452 людини перебувають на ізоляції та самоізоляції. У 84 з них термін ізоляції закінчується у найближчі три доби.

Зі 112 нових пацієнтів, 21 госпіталізували до лікарень:

  • Національний військово-медичний клінічний центр ГВКГ – 4 військовослужбовці;
  • Чернігівський військовий госпіталь – 10 військовослужбовців;
  • Житомирський військовий госпіталь – 3 військовослужбовці;
  • 59 військовий мобільний госпіталь – 2 військовослужбовці;
  • Військово-медичний клінічний центр Північного регіону та Маріупольський військовий госпіталь – по 1 військовослужбовцю.

Ще 91 пацієнт лікується вдома під наглядом медичної служби. У пресслужбі зазначили, що стан здоров'я цих хворих задовільний, адже у них легкий перебіг захворювання.

У командуванні Медичних сил ЗСУ зазначають, що найчастіше військові інфікуються під час епізодичних зустрічей з друзями та рідними, які не входять у їхнє найближче коло оточення.