Лідерка Німеччини назвала нинішню ситуацію драматичною для країни. Про це Меркель говорила вранці на закритій зустрічі з керівництвом своєї партії, повідомляє Bild.

Водночас У Берліні знову спалахнув протест через карантин: фото

Що загрожує Німеччині

За даними німецьких журналістів, Меркель вважає, що заходів для стримування вірусу недостатньо. Темпи зараження не сповільнюються, а система охорони здоров'я не може зрозуміти ланцюжок зараження.

Незабаром Німеччина може опинитися в "складній ситуації", коли ліжок у відділеннях інтенсивної терапії бракуватиме, пояснила Меркель.

Представник уряду Штеффен Зайберт заявив, що федеральний уряд країни та уряди земель мають діяти злагоджено, аби подолати загрозливу тенденцію поширення інфекції.

Що пропонує Меркель

  • Канцлерка вимагає закрити ресторани, бари та інші гастрономічні заклади, а також відмовитися від проведення масових заходів.
  • При цьому, на її думку, можна залишити відкритими магазини, школи і дитячі сади, що не повинно стосуватися районів з особливо високими показниками поширення коронавірусу.

Яка ситуація з коронавірусом у Німеччині

  • Станом на 26 жовтня в Німеччині зареєстровано 440 499 хворих на коронавірус. Від недуги померли вже 10 146 жителів країни. Вчора Інститут Роберта Коха підтвердив понад 11 тисяч нових випадків.
  • Кількість нових інфекцій, які реєструються щодня, за тиждень подвоїлася у Німеччині. Частка людей похилого віку серед інфікованих знову стрімко збільшується, а лікарні приймають все більше хворих на COVID-19.