За словами фахівця, жінки нерідко стають заручниками власних страхів, комплексів і невпевненості, пише The Daily Mail. Як результат представниці прекрасної статі стають скутими і не можуть не тільки отримати максимальну насолоду, але й забезпечити задоволення партнеру.

Фахівець назвала 5 основних помилок, котрих припускаються жінки у ліжку:

Відмова від орального сексу

Як пояснює експерт, в наш час це дуже поширений спосіб одержання задоволення в ліжку, тому не варто його відкидати і вважати ганебним. Крім того, якщо ви лягаєте в ліжко з коханим чоловіком, то в ньому ніщо не повинно викликати відразу.

Не готовність до експериментів

За словами Трейсі Кокс, ніщо не вбиває сексуальні стосунки так швидко, як постійна одноманітність. Більш того, постійна відмова від пропозицій партнера може викликати у чоловіка думки про те, що ви дбаєте лише про своє задоволення. Тому експерт радить вийти із своєї зони комфорту і спробувати те, що підійде як вам, так і партнеру.

Незнання свого тіла

Фахівець стверджує, що незнання свого тіла може спровокувати проблеми як з досягненням оргазму, так і з вибором правильних поз, через що неприємні відчуття можуть відбити сексуальне бажання. У такому разі слід більше приділяти часу собі і своїм бажанням, а також не забувати пробувати нові пози.

Безініціативність

Якщо жінка не ініціює секс, то вона багато чого втрачає, вважає фахівець. Як мінімум – показати своєму партнеру, що він її приваблює не менше, ніж вона його, як максимум – можливість вести свою гру. Така рівноправність є одним з основних елементів міцних стосунків.

Часте ніяковіння

Як розповідає експерт, в сексі існує стільки потенційних незручних моментів, що єдиний вихід їх уникнути – це нічого не робити. Вона радить прийняти той факт, що всі ми люди і якісь моменти трапляються рано чи пізно з кожним. Але, що б не сталося, це не повинно заважати подальшому задоволенню.

Читайте також: Чим загрожує чоловіку відсутність сексу