Тунельний синдром

Його симптоми - біль, відчуття оніміння й поколювання в пальцях руки та самої кисті. Виникає через щоденну роботу з незручною клавіатурою та мишкою, від чого нерв у зап’ясті затискається. Статистика стверджує: з цим синдромом стикається кожен шостий офісний працівник. Якщо ігнорувати його ознаки, то в один момент людині буде боляче доторкнутися великим пальцем до кінчиків інших пальців, утримувати телефон чи застібати ґудзики.

Біль у спині

Проблема №2 - біль у спині. Саме його науковці Університету Джорджтауна вивели на першу сходинку як привід для лікарняного у Штатах. Тож випрямляйте спини. Психологи запевняють, це не тільки покращить ваше здоров’я, а й вплине на настрій. Ви почуватиметеся впевнено та готовими до вирішення проблем.

Біль у попереку

Третя типово офісна хвороба - закам’янілі суглоби. Години сидіння на одному місці особливо згубно впливають на стегнові суглоби. А вони своєю чергою можуть провокувати біль у попереку.

Стрес

І на останок - стрес. Доведено, люди, у яких робота пов’язана з постійним сидінням, важче переживають робочий стрес, ніж ті, що працюють фізично. Звідси, й нервові зриви. У кожного шостого працівника лють довела до пошкодження офісного майна, а 3 відсотки зізналися, що доходило до рукоприкладства. Кожного четвертого стрес довів до сліз.