Саме тому, експерти вирішили спростувати кілька неправильних суджень, пише Business Insider.

1. Є причиною розвитку раку

Багато розповідають про те, що смажене м'ясо стає причиною розвитку раку. Насправді все залежить від того, як його приготували. Пересмажене м'ясо може мати шкідливі компоненти, але від них можна позбутися, обрізавши чорні ділянки. Більш того, не існує вагомих доказів того, що м'ясо може бути причиною цієї хвороби.

2. Гниє у кишечнику

Як стверджують експерти, не існує жодного наукового доказу такого факту. М'ясо без проблем перетравлюється і приносить організму безліч корисних речовин.

3. Є причиною розвитку хвороб серця

Вчені наполягають на тому, що немає доказів, які вказують на розвиток серцевих хвороб через вживання м'яса. Єдине, що може завдати шкоди здоров'ю — це напівфабрикати.

4. Через м'ясо набирають вагу

Незважаючи на те, що м'ясо досить калорійне, в ньому міститься білок, який є головним елементом, що сприяє схудненню. Крім того, білок прискорює метаболізм.

5. Шкодить тілу

Деякі люди впевнені, що білок, який міститься в м'ясі, негативно впливає на стан кісток і нирок. Експерти наполягають на тому, що білок навпаки зміцнює опорно-руховий апарат. А що стосується нирок, то немає доказів негативного впливу.

Читайте також: Еліксир молодості. Вчені знають, як продовжити життя на 40%