Про це розповів експерт по здоровому сну Нік Літлхейлс, розповідають в The Independent.

5 коротких сновидінь по 1,5 години в день – саме стільки часу для сну йому порадив лікар. Проте такого режиму дотримується не лише Роналду. Фахівець радить це всім своїм зірковим клієнтам, серед яких здебільшого спортсмени.

Читайте також: Чим небезпечний короткий сон та як привчити організм висипатись – корисна інфографіка

Роналду не цікавлять усілякі химерні дієти, він також не зацікавлений в копіюванні інших. Єдине що його турбує – чи допоможе методика йому?
– зауважив Літлхейлс.

Також експерт радить Роналду не спати на "новомодних матрацах", – найкращим для спортсмена буде тонкий, в 10 сантиметрів матрац і свіжа постіль. А ще обов’язково за півтори години до нічного сну вимикати телевізор та інші гаджети, аби розслабляся й не перезбуджувати мозок.

Нагадаємо, 29 червня Роналду став вдруге батьком. За інформацією джерел, близнюки народились 8 червня. Один із телеканалів повідомив, що дівчинку назвали Євою, а хлопчика – Матео.
Роналду уже виховує сина. Про його матір, як і про матір близнюків, нічого не відомо.
Зараз футболіст зустрічається з 22-річною іспанською моделью Джорджиєю Родрігес. В липні стало відомо, що вона вагітна і скоро народить футболісту його рідну четверту дитину. ЗМІ дізнались, що це буде ще одна донечка.