Чому виникає?

Це виникає через неправильну поведінку чоловіка: надмірний егоцентризм, акцент на техніці, відмова від достатньої прелюдії, негаразди та конфлікти, неприйнятні звички й особливості – манера говорити, поводитися, схильність до вживання нецензурних висловів та нехтування особистою гігієною, пояснив сексолог Олексій Вілков.

Читайте також: Чому людям подобається груповий секс

Зниження сексуального бажання розвивається поступово. Жінка мовчить, терпить, пересилює себе, або проводить виховні бесіди, влаштовує скандали, ставить ультиматуми, і як фінал – відмовляється від близькості.

Найчастіше вона не усвідомлює причини, особливо якщо має занижену самооцінку і розвинене почуття провини.

Як побороти відразу до сексу?

Корекція і вихід з положення можливий тільки, якщо у цьому будуть брати участь обоє партнерів. Чоловікові нелегко пояснити, що він винен, як і складно змінити його статеву поведінку.

Чоловік не бачить своїх помилок, навіть може не помічати поведінки коханої, але регулярно ображається на відмову в близькості або знаходить помилкові пояснення ситуації.

Таким парам потрібно сісти поруч і розібратися, поділитися наболілим, розповісти свої переживання максимально чесно і відверто, щоб зрозуміти, чи є на сьогодні почуття, що пов'язує їх, чи готові вони разом працювати над собою?

Лікар-сексолог Олексій Вілков
“Доведеться визнати свої помилки, перестати шукати винних, а розділити відповідальність на двох. Тоді з'явиться перспектива. Але набагато ефективніше разом звернутися на консультацію до лікаря-сексолога”.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.