Про це в ексклюзивному коментарі для Здоров'я 24 повідомила кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог гінекологічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні та МЦ "Берегиня" Уляна Кравець.

Читайте також: Чому немає овуляції: відповідь лікаря

Жінки кажуть, що це зручно, проте які б якісні прокладки не були, вони всі дуже погано пропускають повітря, створюючи "парниковий ефект", а це веде з часом до порушення флори.

Гінеколог Уляна Кравець
“Іноді прокладку "на кожен день" використовують для підстраховки напередодні очікуваного початку місячних. Нехай, але не кожного дня їх носити”.

Якщо носити таку прокладку з ранку до вечора, не змінюючи, вона створює в області статевих органів сприятливе середовище для розмноження шкідливих бактерій.

Також носіння прокладок "на кожен день" може викликати алергію. Вона проявляється свербінням, подразненням шкіри в області статевих органів. Справа в тому, що більшість "щоденок" містять ароматизатори, які нерідко є причиною алергічної реакції.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.