Про це повідомляє видання BBC. Зазначається, що близько чверті з медпрацівників заражені коронавірусом.

Читайте також В Івано-Франківську критична ситуація: усі місця для хворих на COVID-19 заповнені

На сьогодні вже 10 лікарень звернулися з проханням, щоб персонал, у якого позитивний результат тесту, однак хвороба протікає без симптомів немає, продовжував працювати.

Глава бельгійської Асоціації медичних союзів сказав, що у країні немає іншого вибору, якщо вони хочуть запобігти краху лікарняної системи протягом декількох днів.

Зазначається, що у Льєжі кожен третій громадянин, який проходить тестування, отримує позитивний результат. Лікарні переводять пацієнтів в інші місця і також скасовують нетермінові операції.

Подібний випадок зафіксували в Україні

Нагадаємо, в українському Сєвєродонецьку також закликають медиків, які хворі на COVID-19, продовжувати працювати нестачу персоналу.

У Сєвєродонецькій міській багатопрофільній лікарні є кілька лікарів, яким доводиться продовжувати працювати і лікувати пацієнтів з COVID-19 , незважаючи на те, що вони самі хворіють на коронавірус.

"У мене у трьох відділеннях лікарі одночасно хворіють на "ковід", лікуються, і вони ж лікують своїх пацієнтів. Тобто якщо медик або на стадії одужання, або хворіє у легкій формі, то він у своєму відділенні одночасно і пацієнт, і лікар", – заявив очільник лікарні Роман Водяник.