Як пише видання healthinfo.ua, до цього переліку варто додати ще 5 процедур, що будуть для вашого організму дуже корисними.

Масаж вух

Нашому організму важко одразу прокинутися. Тому треба допомогти збадьоритися нашому тілу. На вухах розташовано багато нервових закінчень, що відповідають за роботу практично всіх органів. Кількахвилинний масаж вушної раковини допоможе пробудити сплячі органи.

Чистка язика

Після чищення зубів обов'язково треба почистити ще й язик. Робити це можна зубною щіткою або спеціальним скребком, який продається в аптеках.

Стакан теплої води натщесерце

За 20 хвилин до їжі дуже корисно випити склянку теплої води з лимоном. Оце таке собі вмивання для шлунка та нашої травної системи загалом. Цей напій також насичує організм корисними мікроелементами і вітамінами, які є в лимоні.

Ложка меду

За 10 хвилин до їжі варто з'їдати ложечку натурального меду. Адже мед також є джерелом мікроелементів, вітамінів та глюкози.

Полоскання рота

Після сніданку рот варто прополоскати розчином перекису водню. Розчиняємо 5-7 крапель 3% перекису на 50 мл води. Це допоможе вбити в роті мікроорганізми, а відтак очистить дихання та стане профілактикою хвороб зубів і ясен. Також перекис водню відбілює зуби.

Читайте також: П'ять дієвих способів боротьби зі стресом від медика