Як повідомляє, "Українська правда", Дейдей приїхав у Авдіївку, аби відвідати полк "Київ". У п’ятницю, 14 липня, близько 17:00 політик перебував на провулку Шкільному в Старій Авдіївці. Там він нібито і зазнав поранення. Щоправда, про час поранення інформація різниться: з 17:20 до 18:30.

Читайте також: Поранення Дейдея: ЗМІ вказали на суперечливий факт

Крім того, джерела ресурсу переконують, Дейдей стверджує, що почув вибух, а що далі з ним відбувалося не знає, як і не знає те, хто доправив його до лікарні у Покровську.

Також зазначається, що Дейдей подзвонив у свій батальйон після 17:00 і сказав, що отримав поранення, відтак на місце приїхав автомобіль батальйону на якому перебувала медсестра, яка побачила пов'язку на його нозі.

Згодом Дейдея доправили до військових лікарів у Авдіївці – там йому надали першу медичну допомогу, зробили рентген та доправили його до лікарні у Покровську.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що парламентар від "Народного фронту" Євген Дейдей зазнав осколкового поранення від снаряда 82 калібру у Авдіївці. Згодом з’явилась інформація, що його гелікоптером доправили до Дніпра.