Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на військових, які фіксують обстріли, та на прес-центр штабу АТО.

"14 липня в період до 21 години 30 хвилин жодних обстрілів в районі Авдіївки зафіксовано не було. Єдиний обстріл з крупнокаліберних кулеметів та стрілецької зброї розпочався о 21:30 по позиціях поблизу промзони. Тобто обстрілів з мінометів та іншого важкого озброєння в цей час, тим більше зафіксовано не було", – зазначили військові.

Читайте також: Режисер хто – Кива чи Ляшко?: в соцмережах обговорюють поранення Дейдея в АТО

Крім того, начальник прес-центру АТО В'ячеслав Петровський зауважив, що вулиці Авдіївки не обстрілювались.

"14 липня за весь день обстрілів житлових кварталів Авдіївки не було", – підкреслив він.

Також ресурс підкреслює, за твердженнями депутата від "Радикальної партії" Ігоря Мосійчука, Дейдея поранили міною у промзоні Авдіївки, натомість сам потерпілий переконує, що інцидент трапився у районі Старої Авдіївки, яка не є передовою лінією, однак туди дійсно долітають ворожі міни.

Зауважимо, що у таких випадках правоохоронні органи та штаб АТО завжди характеризують це як обстріл житлових кварталів міста, відтак завжди про це повідомляють.

Крім того, обстріл житлових кварталів мінами, що вважається важкою зброєю, є надзвичайною подією, тому завжди повідомлення про це можна знайти або на сторінці прес-центру АТО, або на сторінці голови поліції Донецької області В'ячеслава Аброськіна, або речника поліції Донецької області Наталії Шиман, або ж голови Донецької області Павла Жебрівського.

"Ми завжди інформуємо про тяжкі наслідки обстрілів, як то руйнування чи жертви серед мирного населення. У п’ятницю, 14 липня, ми не фіксували суттєвих руйнувань в житлових кварталах", – каже у коментарі виданню Наталія Шиман.

Також є цікавим і те, що у п’ятницю ввечері, в останній робочий день сесії, Мосійчук у своєму ФБ написав про поранення Дейдея. Спершу він повідомив, що потрібна кров для переливання. Однак пізніше нардеп видалив цей пост і написав, що Дейдея доправляють гвинтокрилом до Дніпра.


Допис Ігоря Мосічука про поранення Євгена Дейдея

Читайте також: Дейдей приватно літав із нардепом, чий помічник видавав щедрі кредити: документ

За інформацією "Української правди", лікарі поставили Дейдею діагноз: вогнепальне осколкове наскрізне поранення м'яких тканин.

Також ресурс опублікував фото ноги з пораненням Дейдея.


Дейдей зазнав поранення у ногу

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що парламентар від "Народного фронту" Євген Дейдей зазнав осколкового поранення від снаряда 82 калібру у Авдіївці. Згодом з’явилась інформація, що його гелікоптером доправили до Дніпра.