Водночас на нараді була заслухана доповідь секретаріату РНБО щодо прогнозу розвитку ситуації, відповідно до якої прем'єр дав доручення керівникам облдержадміністрацій. Про це під час брифінгу за підсумками засідання Уряду повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов, передає 24 канал.

Зверніть увагу Голосування під час пандемії: у МОЗ розповіли про правила безпеки під час виборів

Він зазначив, що Денис Шмигаль дав доручення керівникам Одеської, Харківської, Львівської та Донецької облдержадміністрацій та місту Київ щодо посилення роботи через невиконання попередніх доручень. Вони стосувалися підготовки пропозицій щодо розгортання поза медичних закладів розміщення.

Забезпечення захисту під час виборів

За словами Немчінова, прем'єр наголосив на тому, що місцеві органи влади повинні допомогти територіальним та виборчим комісіям у забезпеченні антисептичними засобами захисту.

Окремо обговорювали питання голосування на спеціальних дільницях, за словами Немчінова, МОЗ розробило відповідний протокол. Водночас міністр зазначив, що наголошували на тому, що рекомендується утриматися від участі у виборчому процесі разом з малолітніми дітьми.

Також були рекомендації щодо користування антисептиками: перед входом на виборчі дільниці й після цього. Зокрема, рекомендують мати власну ручку, щоб не наражати на небезпеку себе та інших, розповів Олег Немчінов.


Як проголосувати, якщо ви хворієте на коронавірус / Інфографіка 24 каналу