Раніше ЄС поставив собі за мету повністю вакцинувати не менше ніж 70% дорослого населення до кінця літа. Нині президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що це вдалося.

До теми В Україні зробили понад 9 мільйонів COVID-щеплень

70% дорослих у ЄС вже повністю вакциновані. Це понад 250 мільйонів людей. Це величезне досягнення, яке демонструє, чого ми можемо досягти спільною роботою,
– заявила Урсула фон дер Ляєн.

Вона зауважила, що пандемія ще не закінчилась. Тому зараз важливо, аби всі нещеплені люди таки вакцинувалися, адже це допоможе запобігти новій хвилі й попередити появу нових штамів вірусу.

Ми також допоможемо вакцинуватися іншим країнам світу. ЄС вже робить багато – ми експортуємо і даруємо вакцини партнерам, ми є провідним партнером програми COVAX. Але потрібно робити більше, і ми будемо підтримувати партнерів у цих зусиллях. Пандемія скінчиться тільки тоді, коли буде переможена у всіх куточках світу,
– зауважила вона.

Темпи вакцинації проти коронавірусу в Україні

Джерело: МОЗ

  • Від початку вакцинальної кампанії в Україні провели 9 082 122 щеплення проти коронавірусу. Це загальна кількість ін'єкцій, проведених в країні.
  • Загалом від початку вакцинальної кампанії проти коронавірусу вакцинували 5 359 417 мешканців країни. 5 359 415 з них отримали першу дозу препарату.
  • Натомість повністю імунізовані, тобто отримали обидві дози вакцини, 3 722 707 людей (із них двоє отримали першу дозу за кордоном).


Порівняння вакцин проти COVID-19 / Джерело: ВООЗ / Інфографіка 24 каналу