Про це пише видання Daily Sabah. Профспілка попереджає, що система охорони здоров'я може повністю зруйнуватися і це призведе до катастрофи, яка вплине на всю країну.

Читайте також ВООЗ призупинила випробування експериментальних ліків від COVID-19, які МОЗ дозволило в Україні

Це в тому випадку, якщо не будуть усунені халатне ставлення міністерства охорони здоров'я і бездіяльність щодо медичного персоналу,
– йдеться у заяві профспілки.

Як пише видання, через коронавірус вже померло 19 лікарів в Єгипті, а заразилися понад 350. Відповідальність за летальні випадки та інфікування медиків об'єднання поклало на МОЗ.

У профспілці вважають, що необхідно всіх лікарів забезпечити засобами індивідуального захисту, підготувати персонал для роботи з випадками коронавірусу, а також брати аналізи на це захворювання у всіх, хто має симптоми, або є контактною особою.

У джерелі зазначено, що протягом останніх років чимало медиків виїхали з Єгипту працювати за кордон, а в місцевих лікарнях наразі не вистачає медичного приладдя та засобів захисту.

Додамо, станом на 25 травня в Єгипті є близько 18 тисяч випадків зараження коронавірусом, 783 пацієнтів померли, а 5 тисяч осіб одужали.