Для чоловіків він є таким же важливим лікарем, як і гінеколог для жінок. Тому незалежно від ваших скарг, відвідувати уролога потрібно не рідше ніж раз на рік, адже хвороби сечостатевої системи можуть призводити до розвитку імпотенції, безпліддя і навіть необхідності пересадки нирки

Насторожити повинні і статистичні дані. До прикладу, половина чоловіків у віці від 40 до 70 років мають певні проблем з ерекцією. Але не всі знають, що в 70% випадків її спричиняють проблеми з серцем, підвищеним тиском, діабетом. Переважно все це можна корегувати, варто тільки завернутися до спеціалістів.

Часто складається хибне враження, що проблеми виникають у старшому віці. Здебільшого це правда, але лікарі вже давно відзначають значне молодшання хвороб, а по-друге є такі, що переважно вражають молодих людей. До прикладу, діагноз рак яєчок часто ставлять чоловікам у віці від 15 до 35 років.

Утім найбільше зараз на слуху простатит – запалення передміхурової залози. Після тридцяти років він трапляється у третини чоловіків, а після 50 – у кожного другого. Хвороба виникає через потрапляння інфекції у простату і прогресує через переохолодження організму, малорухливий спосіб життя і хронічні запальні хвороби.

Читайте також: Що повинна знати жінка, яка збирається народжувати за кордоном

Нерідко у простаті утворюються доброякісні пухлини, – це аденома. Якщо злоякісні – йдеться вже про рак. Приблизно кожен сьомий чоловік чує цей діагноз. А якщо у вашій родині вже траплялась ця недуга, то шанси зростають до 30%.

Утім передчасно панікувати немає сенсу. Якщо раніше більшість урологічних операцій вимагали великого розрізу, переливання крові тривалої реабілітації, то тепер про всі ці жахіття можна забути завдяки роботу-хірургу da Vinci. У провідних клініках світу ним проводять 2/3 хірургічних втручань.

В Україні робота ще немає, а от у Турецьких клініках – одразу декілька, що збільшує ваші шанси швидко стати в чергу на операцію. В урології роботизована хірургія не забаганка, а необхідність.

Навколо простати чимало нервових закінчень і судин, які відповідають за ерекцію та тримання сечі, тому точність операції тут надважлива. Роботу da Vinci потрібні лише декілька проколів у шкірі, а не розріз скальпелем, тому втрата крові мінімальна, як і можливість інфікувати рану, а головне період відновлення дуже короткий.

За два дні після операції пацієнта виписують і він продовжує вести нормальний спосіб життя.

Турецькі спеціалісти працюють із роботом da Vinci близько 10 років, і мають один із найвищих показників успішності операцій у Європі, а от ціна вдвічі нижча, ніж, до прикладу, в Німеччині.

Вся організація операції буде максимально комфортною. Медичну картку перекладуть, надішлють хірургу для вивчення, а вас після прильоту доправлять у клініку. Вам не потрібно буде нічим перейматись. До того ж пацієнти не обмежені у своєму перебуванні.

Через відсутність візового режиму необхідну операцію можна поєднати з чудовим відпочинком у Туреччині. Щороку своє здоров'я турецьким лікарям довіряє понад 700 тисяч пацієнтів з усього світу.