Збалансоване харчування, легкі фізичні справи, 8 годинний сон – такий перелік рекомендацій надасть кожен лікар-гінеколог уже під час першого обстеження. Після першого триместру для майбутньої мами важливо знайти лікаря, якому вона довірятиме і який супроводжуватиме її до кінця вагітності.

Останніми роками кількість жінок, які в пошуках кваліфікованих лікарів та якісного медичного забезпечення їдуть народжувати за кордон, зросла на 15%. Тим більше, що, народивши за кордоном, молода мама має абсолютно таке ж право на отримання допомоги на дитину, як і жінки, що народжували в Україні.

Серед найпопулярніших напрямків бейбі-турів є Туреччина. І цьому є декілька пояснень. По-перше, якість медичного обслуговування. Вам проведуть усі необхідні тести, а УЗД у форматі 4D не тільки допоможе майбутнім батькам роздивитися своє немовля, але й полегшить лікарю проведення повноцінної діагностики можливих патологій. Третина лікарів проходила навчання в провідних європейських університетах та медичних центрах, що свідчить не тільки про рівень їхніх знань, але й володіння іноземними мовами.

По-друге, ціна пологів. Проглянувши прейскурант 'вропейських та американських клінік, стає очевидним, що в Туреччині пологи обійдуться у 4-5 разів дешевше.

Читайте також: Медики навчилися долати хвороби, які раніше вважали невиліковними

По-третє, дешеве проживання порівняно з іншими країнами. А це суттєвий фактор, оскільки майбутній породіллі потрібно буде приїхати до Туреччини приблизно за 3-4 тижні до пологів. Це умова і клінік, і багатьох авіакомпаній, бо на останньому місяці вам можуть і не дозволити переліт. Зрештою, якщо ви приїдете заздалегідь, лікар матиме час ознайомитися з вашою медичною карткою і підготувати вас до пологів.

По-четверте. Відсутність візового режиму. Майбутній мамі не потрібно хвилюватись про законність свого перебування у Туреччині впродовж 30 днів або ж сумарно 90 днів протягом півроку, що більш ніж достатньо для пологів.

То з чого ж почати підготовку до народження дитини в Туреччині? Обравши фірму, що організує пологи вам потрібно буде зібрати для неї усі виписки з медичної книжки та результати проведених раніше аналізів. Їх перекладуть та передадуть у турецьку клініку, а вже там складуть план обстежень і визначать вашого лікаря.

Після прибуття до Туреччини вашу комунікацію з лікарем та медзакладом координуватиме представник організації, тож вам ні про що не потрібно буде хвилюватись. А народивши маля, ви зареєструєте його в посольстві України в Туреччині і з новим громадянином країни повернетеся додому.