Дослідники проаналізували інформацію про регулярність використання смартфонів і порівняли їх з якістю відносин закоханих людей, пише Men's Health.

Результати такого експерименту показали, що люди, які не розлучаються з гаджетами, переживають більше проблем в особистому житті.

Автор дослідження Меттью Лапьер вважає, що перевіріка повідомлень і оновлень на телефоні допомагає проганяти нудьгу і створює відчуття компанії. Але така залежність негативно позначається на відносинах з партнером. Людина, коханий якої не відводить погляду від гаджетом, відчуває себе в ізоляції і змушений боротися за увагу до себе.

Зрозуміти, що людина справді залежить від гаджетів, можна за такими ознаками: вона продовжує гортати стрічку соцмереж тоді, коли вже її бачила; вона дивиться на екран смартфона за кермом, під час вечері з родиною і навіть під час сексу; коли телефон лежить в сумці або несподівано розряджається, людина відчуває дратівливість та неспокій.

Щоб позбутися від цієї залежності і не піддавати ризику романтичні стосункам, фахівці радять виділяти серед дня час, який потрібно провести без смартфона. Вимикайте гаджет під час вечері, залишайте в спортивній сумці під час тренувань і ховайте в бардачку машини, коли перебуваєте в дорозі.

Читайте також: Позбутись поганих звичок легко: 8 простих порад