Миколі лише 16, а він лише за місяць розробив пристрій, який виробляє електрику за допомогою тепла. Перевага його технології у тому, що її можна використовувати і в польових умовах. При чому для застосування підходить будь-яке паливо.
Іван вирішив бути корисним для рідного Миколаєва, в якому багато заводів. Хлопець розробив промислову систему пожежної безпеки. Вона складається із датчиків задимлення, витоку газу та стрибків напруги.
Школярка Марина взялася лікувати інфекційні захворювання. Опрацювала дослідження американського вченого і створила пристрій резонансно-частотного лікування. Для того, щоб убити вірус, слід піднести апарат до тіла.
Цей прилад може руйнувати 18 різних вірусів, частоти яких у мене є. Я лікувала герпес у свого наукового керівника. Зазвичай у нього герпес триває 7 днів, а при застосуванні цього приладу, по-перше, він не прогресував, по-друге, зник за 4 дні,
— розповіла Марина Томко.
Олексій — найстарший серед усіх присутніх: йому 25 років, він — студент Київської політехніки. До Малої академії наук привіз 3D-принтер. Щоб його зібрати, витратив лише 1 000 гривень. Каже, що надрукувати може все: і мініатюрні коліщата для годинників, і навіть пістолет.
З юними винахідниками зустрівся секретар РНБО — Олександр Турчинов. Ознайомився із винаходами та вручив грамоти. Найкращі розробки української молоді незабаром представлять на міжнародних конкурсах.
Читайте також: Вчені зробили важливий крок для лікування ВІЛу