Видання Еlle.ua підготувало кілька простих правил, як очистити свій організм.

1. Водний баланс

Не забувайте вживати достатню кількість води, адже зневоднення може завадити вашому організму видаляти "відходи". Для цього достатньо випивати від 5 до 15 склянок чистої води в день.

2. Починайте день з води і лимонного фрешу

Щоранку натщесерце треба випити склянку теплої води і видавленого у неї соку лимона. Тепла вода м'яко розбудить організм, а сік лимона вплине на травлення і регенерацію клітин печінки.

3. Органічні продукти

Продукти без упаковки — цілі і свіжі — найбільш корисні для організму. Вони містять не тільки вітаміни, мінерали та мікроелементи, а й ферменти, кислоти, чого немає або мало в обробленій їжі або напівфабрикатах.

4. Достатня кількість клітковини

Грубі рослинні волокна не засвоюються організмом і змітають все зайве зі стінок кишечнику. Найбільше клітковини в зелені, квасолі, горосі, горіхах, необроблених крупах, хлібі з висівками, моркві, яблуках, ягодах, капусті, а також у висівках, які можна додавати в ранкові мюслі або стакан кефіру.

6. Сауна

Розпарене тіло покращує кровообіг, що дає змогу повільніше і ретельніше передавати поживні речовини та виводити токсини і солі важких металів. Простий домашній варіант — гаряча ванна на ніч.

7. Трав'яний або зелений чай

ЦІ чаї набагато м'якше діють на організм. А зелений чай ще й заряджає бадьорістю. У ньому міститься чимала кількість теїну, який діє так само, як і пара чашок хорошого еспресо.

Щоб підсилити ефект, постарайтеся зменшити споживання токсинів: кава, алкоголь, тютюн, цукор. І, звичайно ж, намагайтесь уникати стресових ситуацій.