Ми звикли чути в новинах про зростання кількості пацієнтів у всьому світі, про те, що насуваються нові хвилі раку або ж діабету, і що серцево-судинні захворювання виявляють у щоразу молодших людей.

Утім, лікарі сходяться на одному: потрібно змінити підхід до медицини і пріоритетним зробити саме профілактику захворювань, тобто контролювати стан здоров’я, коли людина ще почувається добре.

А для цього необхідні регулярні обстеження. Виділивши на них один день і доволі невеликі гроші, ви тим самим запобігаєте в сотню разів дорожчому лікуванню в майбутньому.

Важко назвати періодичність, з якою слід проходити обстеження. Усе залежить від віку, сімейної історії хвороб, способу життя і шкідливих звичок . Утім, якщо ви вже досягли 40-ка років, то вам, найімовірніше, рекомендуватимуть щорічний медогляд.

Головною підступністю двох хвороб, які забирають найбільше життів у світі — серцево-судинних та раку у тому, що на початкових стадіях вони розвиваються без симптомів і саме в цей період їх лікувати найпростіше. Відповідно, загальне медичне обстеження — єдиний шанс вберегтися від виснажливої терапії.

Інший приклад – гіпертензія, або, як її ще називають, "тихий убивця" — поступово рік за роком вона піднімає показники артеріального тиску, доки не почнуть страждати судини та нирки.

Щоб обстеження було максимально ефективним, до нього слід ретельно підготуватися: записати хронічні хвороби, які діагностували у вашій родині. Занотувати, чи помітили ви зміни на шкіри – ґулі, або ж нові родимки, Чи відчуваєте втому, запаморочення та проблеми зі сном.

Для максимальної зручності пацієнтам варто обирати медичний заклад, який поєднує найсучасніше діагностичне обладнання та професійну команду спеціалістів. І те й інше ви знайдете в турецьких клініках. За останні десятиліття турецька медична галузь зібрала в себе краще медичне устаткування та інвестувала в освіту своїх лікарів: кожен третій навчався у США чи Європі, або ж практикувався в кращих медичних центрах.

Профілактична діагностика в Туреччині передбачає як програми комплексного обстеження організму, так і спеціалізовані тести, що демонструють роботу конкретних систем і органів. Залежно від віку та статі, лікарі додадуть до списку обстежень ще й специфічні тести, до прикладу, ехокардіографію та мамографію.

Читайте також: У наступні 10 років кількість хворих на рак у світі істотно зросте

Що вас точно здивує, то це простота процедури. Вранці вас забирають з готелю і привозять до клініки. Там вас зустрічає спеціаліст з відділу іноземних пацієнтів, аби супроводжувати під час обстеження. Жодних черг ви не побачите. А після огляду пацієнту організують трансфер до готелю.

Таким же комфортним буде й приліт до Туреччини. Прямим авіасполученням зі Львова, Києва та Харкова ви вже за 2 години будете на місці, ні на хвилину не переймаючись про візи. Щороку до Туреччини приїжджають на лікування більше 700 тисяч іноземних громадян.