Василь Шкварилюк згадує свої перші дні хвороби. Чоловік звернувся до лікарні із високою температурою 24 березня. Тоді він ще й не підозрював, що незабаром йому діагностують коронавірус. Про це повідомили кореспонденти 24 каналу.

Цікаво На Житомирщині коронавірус виявили у гінеколога – пологове відділення закрили на карантин

"То не можна передати. Не болі були, а мучення. Мучило мене, мучило, лікарі допомагали, приєднали до апарату ШВЛ. Я був 535 годин під апаратом. Апетиту не було, їсти не міг, нюху не було, слабкість, не вистачало кисню", – розповів Василь Шкварилюк.

Він розповів, що боротьба була запеклою, адже, окрім страшного діагнозу, мав ще й чимало супутніх недугів. Гіпертонічна хвороба, одна нирка, зайва вага та вік 69 років. Лікарі сказали одразу: хочеш жити – допомагай нам.

Мене ставили лицем у низ, лежав по 4-5 годин, дихав апартом, щоб та мокрота пішла з легенів. Я дув кульки, пускав бульки трубочкою у воду, ліки всі приймав. Все слухав їх,
– пригадав Василь Шкварилюк.

COVID-19 практично на 2 місяці прикував чоловіка до ліжка. Вже зараз, коли смертоносна недуга відступила, про жахливі сновидіння та думки згадує неохоче. З того світу, каже пан Василь, його витягнули віра і лікарі. Дуже хотів жити. Нині, жартує чоловік, почуває себе начебто заново народився.

Читайте також У межах карантину Україну розділять на 4 зони: що вони передбачають

"Я себе дуже добре почуваю, наслідків ніяких немає. Я можу йти 200-300 метрів, підійматися на 3 поверх, дякувати Богу, все добре", – запевнив Василь Шкварилюк.

Про хворобу зараз нагадує хіба слід на шиї від апарату ШВЛ. І хоч пан Василь поборов недугу, каже, доки хвороба вирує, чітко дотримується усіх карантинних норм.