Нині у Вірменії 200 людей з коронавірусом просто очікують своєї черги на госпіталізацію, заявив Пашинян. Про це повідомляє видання News.am.

Важливо У прем'єра Вірменії Пашиняна та його сім'ї підтвердили коронавірус: що відомо

Наша система охорони здоров'я працює під таким навантаженням, що ми не встигаємо розміщати у лікарнях пацієнтів, які потребують госпіталізації,
– заявив прем'єр Вірменії.

Він заявив, що в країні вже є випадок, коли людина померла від коронавірусу через те, що їй не змогли вчасно надати медичну допомогу.

"При цьому запізнення було подвійним: рідні трохи запізнилися з передачею вірною інформації системі охорони здоров'я, відреагували запізно, і була зафіксована перша схожа смерть", – розповів Нікол Пашинян.

Крім того, зафіксовані вже два випадки смерті, коли пацієнти не могли потрапити у реанімаційне відділення. Вони перебували у звичайних відділеннях лікарень через брак місць.

Що відомо про коронавірус у Вірменії?У Вірменії на коронавірус захворіли вже 12 тисяч 364 людей, серед яких і сам прем'єр Нікол Пашинян. При цьому в останні 5 діб щоденно фіксують понад 500 нових випадків захворювання. Від хвороби померли вже 190 людей.

Кількість нових випадків є дещо вищою, ніж в Україні, але є один важливий аспект – маленька Вірменія ледь не у 15 разів менша, ніж Україна.