Тепер же нові відділення Охматдиту, найімовірніше, відкриють наприкінці липня. Про це під час брифінгу МОЗ розповів очільник відомства Максим Степанов, пише 24 канал.

Раніше Відкриття сучасного корпусу Охматдиту перенесли: причина

В нас було передбачено 1 червня відкриття другої черги лікарні Охматдит. Воно передбачало відкриття відділень хіміотерапії, онкології, відділення онкології з ліжками інтенсивної хіміотерапії, тобто все що стосується онкологічного блоку для наших дітей. У зв’язку з епідемією і коронакризою у нас виникла затримка з постачанням специфічного медичного обладнання від європейських виробників,
– пояснив міністр.

За його словами, зокрема, такі затримки виникли через введення заборони на експорт відповідного обладнання. Степанов наголосив, що особисто звертався до цих європейських компаній, аби вони пришвидшили постачання обладнання.

"Ми перенесли відкриття цих відділень на кінець липня. Таке завдання ставив і президент країни. Важливо, щоб наші діти отримали серйозну європейську клініку, якою є Охматдит", – додав міністр.

Що ще про Охматдит сказав міністр

  • Степанов анонсував відкриття наступного відділення Охматдиту у 2021 році. За його словами, це буде центр екстреної медичної допомоги, хірургії тощо.
  • Окрім того, МОЗ планує до кінця 2021 року здати весь комплекс цієї національної дитячої лікарні.

Що відомо про новий корпус дитячої спеціалізованої лікарні Охматдит?

Будівництво нового корпусу лікарні почалося ще у 2011 році, проте у 2013 році його зупинили. Після трирічної перерви роботи поновилися у 2016 році, і у 2018 році відкрили перший комплекс лікарні.