У компанії пов'язують появу таких матеріалів з використанням неринкових форм конкуренції, небажанням окремих учасників фармринку переходити на європейські стандарти бізнесу, повідомляють "Известия".

"Нортон-Україна" просить усі ЗМІ, які розмістили публікації негативного змісту, розмістити офіційну позицію компанії.

"У цьому році "Венус Ремедіз" взяла участь в торгах для поставок онкопрепаратів МОЗ України. Ми прийняли безпрецедентне рішення знизити ціни на препарати, враховуючи економічне становище країни. При цьому гарантуємо, що всі продукти, які ми поставляємо в Україну, проходять посерійний контроль і відповідають затвердженим специфікаціям і стандартам Міжнародної Ради з Гармонізації (ICH). Це гарантує високу якість нашої продукції. Чорні технології, які використовують проти нас, не завадять нам продовжувати роботу над зниженням цін на ліки для населення, вести правильну соціальну політику", – наглосили в компанії.

"Венус Ремедіс Лімітед" відома в світі науково-дослідними ініціативами, розробками і досягненнями у фармацевтичній галузі. У її науково-дослідного центру Venus Medicine Research Center – понад 100 патентів на дослідні продукти в США, Європі, Японії, Канаді, Південній Африці. Компанія виробляє продукцію для критично важливих сегментів охорони здоров'я – онкології, гематології, неврології, травм. Портфель компанії налічує до 100 лікарських засобів, широкий перелік препаратів на стадії розробки і/або проведення клінічних випробувань", – наголосили в компанії.

"Наші виробничі об'єкти мають національну і міжнародну акредитацію – всього 22 міжнародні сертифікати GMP, видані країнами Європи, Австралією, Індонезією, СНД, Латинської Америки, країн Перської затоки, Азії та Африки, сертифікацію за стандартами ВООЗ", – мовиться у релізі.

"Венус Ремедіс Лімітед" забезпечує ринки 40 країн, що розвиваються і 15 регульованих ринків, включаючи регульовані ринки ЄС і Нової Зеландії. У 2006-му ми придбали завод в м Верне, Німеччина (Venus Pharma GmbH). Його виробничі майданчики сертифіковані за європейськими стандартами виробничої практики. Виробничий портфель включає новітні антибіотики та препарати для лікування онкологічних захворювань", – наголосили в компанії.

"Венус Ремедіз Лтд" успішна на фармацевтичному ринку Європи. У нас є безліч досьє в європейському форматі CTD, більше 60 препаратів зареєстровані і продаються на території ЄС. Серед них препарати для лікування онкологічних захворювань – бортезоміб, пеметрексед, топотекан, гемцитабін, доцетаксел, іринотекан. Також серед них антибіотики, які застосовують для лікування важких станів пацієнтів – меропенем, іміпенем, циластатин, комбіновані антибіотики, розроблені з урахуванням світової загрози – зростаючої антибіотико-резистентності. Зараз багато інших продуктів перебувають в реєстрації у країнах ЄС", – заявили в компанії.

"Ми займаємо більше 20% європейського ринку в поставках меропенемом – понад 4 млн флаконів продано в 2015 році в Німеччині, Великій Британії, Франції, Данії, Кіпрі, Швеції, Ірландії, Португалії, Боснії, Австрії, Швейцарії. Частка продукту "Меропенем" компанії "Венус Ремедіз" на світовому ринку становить до 7%. Ми виграли тендери Системи Громадської Охорони здоров'я Великобританії по продуктах "Меропенем" та "Генцітабін" і здійснюємо поставки щорічно з 2013 року. Ми виграли тендер і поставляли "Меропенем" в Нову Зеландію з 2011 по 2014 рік. Ми виграли тендер на поставку іміпенему і циластатину на Кіпр. Співпрацюємо з мультинаціональною компанією "Тева" (Ізраїль), у питаннях поставки низки продуктів на ринок Нідерландів. Компанія "Венус Ремедіз" активна на приватному фармацевтичному ринку в Мексиці. Ми зареєстрували "Меропенем" та "Гемцитабін" в Саудівській Аравії як перші генерики, і обсяги продажів зростають з кожним роком", – наголосили в компанії.

Крім того, "Венус Ремедіз" поставляє онкопрепарати для дорослих і дітей – етопозид і вінкристин – в 17 країн світу. За 4 роки без реклами рівень продажів по цих препаратах досяг 500 тисяч флаконів.