Це означає, що з цими препаратами можна буде подорожувати до Великої Британії. Зміни набудуть чинності о 4 ранку 22 листопада.

До теми Понад 8 мільйонів українців вже повністю імунізовані від COVID-19

З 4 години ранку понеділка, 22 листопада, уряд оголосить вакцини зі Списку використання у надзвичайних ситуаціях Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ EUL). В результаті Sinovac, Sinopharm Beijing та Covaxin будуть додані до нашого списку схвалених вакцин для в'їзних поїздок,
– йдеться в повідомленні.

Умови в'їзду для вакцинованих громадян від 22 листопада

  • Пасажирам, які пройшли повний курс імунізації та отримали сертифікат вакцинації одним зі схваленим ВООЗ препаратів, не потрібно буде проходити тест перед вильотом, здавати COVID-тест на 8 день по прибуттю в країну або самоізолюватися.
  • При цьому потрібно буде здати тест на коронавірус впродовж 2 днів після прибуття. Його необхідно забронювати та сплатити до прибуття у Велику Британію.
  • Як і у більшості країн, перед подорожжю потрібно буде заповнити онлайн форму контактних даних.

Велика Британія спрощує правила перетину кордону і для дітей

Британський уряд спрощує правила поїздок для всіх вакцинованих дітей молодше 18 років. Їх звільнять від вимог самоізоляції після прибуття, тестування на 8-й день та тестування перед від'їздом.

Як і дорослі, неповнолітні також повинні будуть зробити тест на коронавірус після прибуття в країну. Якщо інфекцію виявлять, їм зроблять повторний безоплатний тест.