Британські чиновники переконані, що їм вдасться досягнути домовленостей з США та ЄС, аби їхня країна першою отримала вакцину, повідомляє The Guardian.

Читайте також Вакцину Pfizer вже почали розповсюджувати по світу, – WSJ

Раніше в британському уряді заявили, що досягли угоди з американською компанією Pfizer щодо постачання вакцини від коронавірусу.

Її зберігання можливе при температурі понад мінус 70 градусів за Цельсієм. Крім цього, її не можна перевозити більше ніж 4 рази.

Вакцину Pfizer, яку ми отримаємо, не можна буде знову переміщати. Щойно вона потрапить до нас, ми повинні використати її протягом 5 днів, такий її термін придатності,
– пояснив керівник однієї з лікарень.

У Великій Британії розраховують отримати вакцини від заводу у Бельгії. Відтак, її можна буде безпечно доправляти до лікарень і будинків для літніх людей.

Вакцина від Pfizer: що відомо

  • У третій фазі досліджень компанії Pfizer взяли участь понад 43 тисячі добровольців з 6 країн світу. Перші дані вказують на те, що ефективність препарату становить 95%.
  • Вчені Pfizer виявили 170 випадків захворювання COVID-19 в учасників експерименту. 162 хворих були з групи, яка отримала плацебо, і лише 8 – з тієї, яка отримала вакцину.
  • Представники компанії вже подали запит до американського регулючого органу на термінову реєстрацію свого препарату.