Переливання крові від молодого донора не допоможе вам жити довше, а навпаки, може наблизити вас до смерті, пише The Hill.

Читайте також: Який напій може зупинити рак та продовжити життя

До такого висновку дійшов професор з Нью-Йоркського університету Марк Сігел (Marc Siegel). Він переконаний, що під час переливання "молодої крові" як антивікової терапії, існує ризики для здоров’я, зокрема, організм може просто не сприйняти кров.

Лікування, яке проводять американські клініки, в основному спрямоване на старше покоління. Вчений зазначає, що переливання крові – ризикована процедура, яка здатна привести до перенасичення залізом, появи інфекцій, алергічних реакцій і навіть до ускладнення дихання.


Переливанні крові від молодих донорів не омолодить людину

До того ж, це може спричинити проблеми з імунітетом, якщо організм реципієнта відхилить донорську кров.

У підсумку, як стверджує Сігал, люди повинні ретельно подумати, перш ніж погодитися на переливання «молодої крові». Яким би привабливим не здавався цей процес, ви впускаєте в себе специфічні тіла крові іншої людини, а це, за словами професора, це не те ж саме, що заповнити бензобак автомобіля.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.