Вчені з Чепменского університету США провели опитування серед 28 тисяч людей у віці від 18 до 75 років. Учасників дослідження запитали про те, яких партнерів вони вважають найважливішими, пише New York Post.

Ми дуже здивувалися, коли побачили, що переваги чоловіків і жінок так сильно відрізняються,
— розповів співавтор дослідження, професор психології здоров'я Девід Фредерік.

Для 46% жінок було важливо, щоб чоловік заробляв принаймні стільки ж, скільки і вони. А для 61% жінок хочуть, щоб у чоловіка був вищий достаток.

Аналогічний або вищий заробіток від жінки очікують 24% і 33% чоловіків відповідно. 80% заможних чоловіків віддають перевагу худеньким жінкам.

Водночас серед жінок про партнера з красивим тілом мріє лише 58%.

Для чоловіків з вищою освітою краса і стрункість жінки також відіграє істотну роль, при цьому для жінок з науковим ступенем чоловіча фігура — це не проблема.

Вчені вважають, що жіноча стрункість на підсвідомому рівні асоціюється у чоловіків з молодістю, хорошою роботою організму і можливістю продовжити рід. Жінки, натомість, звертають увагу на ті чинники, які забезпечують виживання, безпеку їх сім'ї.

Експеримент також показав, що люди похилого віку про фізичний потяг, професійний успіх і фінансовий потенціал партнера дбають набагато менше, ніж молоді. Психологи кажуть, що така позиція пов'язана з тим, що, проживши довге життя, ці люди зрозуміли, що багатство може бути швидкоплинним, а підтримка і сильний емоційний зв'язок з людиною робить їх по-справжньому щасливими.

Читайте також: П'ять дієвих способів боротьби зі стресом від медика