Таку відповідність встановили вчені Центру досліджень епідеміології навколишнього середовища у Барселоні, передає видання "Новый регион".

Один зі своїх останніх експериментів дослідники провели у Канаді. Вони підрахували кількість дерев на території агломерації Торонто, потім зіставили його з чисельністю населення цієї місцевості і проаналізували стан здоров'я кожної людини.

Результати дослідження показали, що люди, які проживають у містах з великим насадженням дерев, менше схильні до захворювань і набагато рідше звертаються до медиків.

Люди дуже зневажливо ставляться до переваг навколишнього середовища. Я займаюся питанням фізичного впливу навколишнього середовища на мозок і поведінку людини,
— говорить професор психології університету Чикаго Марк Берман.

Дерева очищають повітря, усуваючи при цьому 6 найвідоміших забруднювачів: приземний озон, тверді частки, чадний газ, оксиди азоту, діоксид сірки і свинець. За рік одне дерево може поглинути до 4,5 кг таких шкідливих речовин.

Співробітники лісової служби США навіть підрахували, що дерева зберігають понад 850 людських життів кожного року і запобігають 670-и тисячам випадків зараження гострими респіраторними вірусними інфекціями.