Віктор Ляшко нагадав, що літак з першою партією вакцини проти коронавірусу приземлився в Україні у вівторок, 23 лютого, а у четвер у кожній області вже зробили перші щеплення.

Читайте також За минулу добу в Україні виявили понад 8 тисяч нових випадків COVID-19: статистика

За минулу добу, 25 лютого, в Україні зробили 1 179 щеплень проти коронавірусу. Що цікаво, за добу було більше чоловіків, ніж жінок: це 792 проти 387.

Але я думаю що найближчим часом ці пропорції буде 50% на 50%. Найбільше щеплень за минулу добу зробили у Черкаській і Тернопільській областях, а також у місті Київ. По 90 щеплень за добу у трьох регіонах,
– розповів головний санітарний лікар.

Загалом з початку масової вакцинації перші щеплення отримало вже 1 338 українців. Наразі найбільше людей вакцинувалися у Черкаській області – 180.

Чи зареєстровані випадки побічних ефектів в Україні

Станом на 25 лютого надішли новини про перші несприятливі події після імунізації у 7 осіб. Ляшко зазначив, що не слід панікувати, адже всі побічні ефекти не є серйозними і кожен випадок аналізується.

"Всі несерйозні. Одне повідомлення у Чернігівській області, 6 – у Черкаській. Кожен випадок аналізується", – зазначив Віктор Ляшко.

Як вакцинуватимуть українців / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу