Це перший відомий випадок алергії після введення препарату. Про це повідомляє New York Times.

Важливо Україна може отримати вакцину від COVID-19 поза чергою, але є умова

Інцидент трапився у Бостоні. Вакцина викликала алергію у наукового співробітника геріатричної онкології в Бостонському медичному центрі Хоссейна Садрзаде. Він сказав, що майже відразу після вакцинації у нього виникли запаморочення і прискорене серцебиття.

Представник Бостонського медичного центру Девід Кіббі заявив, що Садрзаде дозволили самостійно ввести собі протиалергічний препарат. Чоловіка доставили у відділення невідкладної допомоги. Кіббі заявив, що лікаря вже виписали.

Що відомо про вакцину компанії Moderna?

Це двокомпонентна вакцина, тобто її необхідно колоти двічі. Другу дозу треба вводити через 28 днів після першої. Компанія повідомила, що ефективність її вакцини проти коронавірусу становить 94,1%, а проти важкої форми хвороби – 100%. Вакцина від Moderna є найдорожчою. Одна доза вартує від 27 до 37 доларів.

Алергічні реакції на вакцину від COVID-19

  • Раніше у США, а саме у штаті Аляска, у двох медичних працівників після щеплення вакциною від Pfizer і BioNTech виникла алергічна реакція.
  • У Великій Британії зафіксували випадки алергічної реакції на вакцину проти коронавірусу розробки Pfizer. Це може завадити вакцинуванню людям з сильною алергією.