Відповідну заяву 29 січня опублікував департамент громадської безпеки провінції.

Також на тему: Як не захворіти на коронавірус: поради, які подіяли під час спалаху 2002 року

У ньому йдеться про можливість кримінального переслідування тих, хто уникає лікування, завдає шкоди медперсоналу і навмисно поширює вірус.

Підкреслюється, що особи, які відмовляються дотримуватися карантину, проходити примусове лікування і перевірятися на вірус, несуть загрозу суспільній безпеці й мають нести кримінальну відповідальність.

У лікарнях забороняється створювати окремі приватні палати й вводяться обмеження на проведення ритуальних процедур, зокрема спалення ритуальних грошей (традиційний китайський обряд).


Як не захворіти на коронавірус / інфографіка 24 каналу

Крім Китаю випадки зараження новим коронавірусів зафіксовані в Таїланді, Гонконгу, Австралії, США, Макао, Японії, Малайзії, Сінгапурі, В'єтнамі, Канаді та Непалі.

Станом на 30 січня, від вірусної пневмонії, яку спровокував коронавірус, померли 170 людей. Загальна кількість інфікованих – понад 7711 осіб по всьому світу. Втім є і хороші новини – одужало 132 людини.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.