Також в ОДА повідомляли, що 20 медпрацівників працюють в обласному клінічному госпіталі ветеранів війни.

Також на тему: Питання про скасування карантину у МОЗ прокоментують не раніше, ніж за 10 днів

8 квітня пресслужба Кіровоградської обласної державної адміністрації повідомила, що в області заразилися 27 медиків.

З них шість лікарів з Кіровоградської обласної лікарні, 20 медпрацівників з обласного клінічного госпіталю ветеранів війни й один медпрацівник з приватної клініки "Ацинус",
– сказав голова ОДА Андрій Балонь.


Повідомлення про 27 інфікованих медиків / Скриншот з сайту Кіровоградської ОДА

Згодом в ефірі hromadske заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Ігор Кузьмін повідомив, що в області на коронавірус захворіли 20 медиків і вони не є працівниками однієї лікарні. Окрім того, ймовірніше за все, частина з них заразилися в позаробочий час.

Це не з однієї лікарні. Треба розуміти, що це медичні працівники: серед них є один працівник аптеки, один працівник онкодиспансеру, медпрацівник з приватної клініки, шість працівників з Кіровоградської обласної лікарні, що не є госпітальною базою для хворих на коронавірус,
– заявив Кузьмін.

За його словами, усі вони перебувають на самоізоляції. Також Кузьмін додав, що медичний персонал забезпечили масками та рукавичками. Відтак, ОДА проводить службову перевірку медзакладів, аби встановити причини інфікування.

Всього в Україні станом на 8 квітня зафіксували 1892 випадків COVID-19 та 57 летальних випадків.


Симптоми коронавірусу/Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.