Італійська жінка не змогла покинути свою домівку, де знаходився тіло її чоловіка, через карантинні обмеження. Про це заявив міський голова Боргето-Санто-Спіріто Джанкарло Канепа, передає CNN.

Також на тему: В Україні введуть карантин та хочуть схвалити новий закон у зв’язку з коронавірусом, – Сюмар

"Чоловік, який раніше отримав позитивний результат тесту на коронавірус, помер у понеділок о 2 годині ранку за місцевим часом", – повідомили в ЗМІ.

Такі обмеження ввели згідно з карантинним протоколом. Тому ніхто не міг підходити до тіла. Канепа додав, що чоловік відмовився від госпіталізації, що й призвело до такої ситуації.

"Зараз найважливіше – думати про цю леді, що залишилась наодинці з тілом свого чоловіка. Ніхто не може підійти близько, щоб допомогти їй і втішити її. Сподіваємось, це швидко вирішиться. Наші думки з нею і про те, що вона переживає", – сказала сусідка вдови.

Головне про Covid-19

  • Станом на 10 березня на китайський коронавірус кількість хворих зросла до 119 тисяч людей, з них померли – понад 4 тисячі осіб. Одужали 66 тисяч людей.
  • Коронавірус поширився на усі європейські країни, а тепер його фіксують навіть на маленьких островах. Найбільше випадків зараження в Європі зафіксували в Італії – понад 9 тисяч людей.
  • У решті світу найбільше від коронавірусу страждають у Китаї, де його вперше виявили, а також у Південній Кореї та Ірані.
  • Наразі не існує вакцини від коронавірусу 2019-nCoV. Втім, Китай і США заявили про те, що вже працюють над її створенням. Зокрема, США вже почали тестувати вакцину на людях.
  • Перший випадок захворювання на коронавірус підтвердили й в Україні. Захворів чернівчанин, який подорожував по Італії. Наразі він отримує потрібне лікування.


Коронавірус в цифрах / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.