Про це у Twitter повідомила консульська служба МЗС.

Зокрема, спалах епідемії жовтої лихоманки зафіксовано у штатах Ріо-де-Жанейро, Сан Пауло, Мінас Жераїс, Амапа, Мато Гроссо, Пара.

Читайте також: Між Україною та Оманом діятиме спрощений візовий режим

"Станом на 2 квітня 2018 року відсутня вимога щодо обов’язкового щеплення проти жовтої лихоманки для туристів при в’їзді до Бразилії (крім туристів, які подорожують з Анголи та Демократичної Республіки Конго). Проте Всесвітня організація охорони здоров’я проводить активну роботу з інформування туристів щодо необхідності щеплення проти вірусу жовтої лихоманки", – мовиться у повідомленні консульська служба МЗС України.

Зазначимо, що українці, які вже перебувають у Бразилії, можуть зробити щеплення у медпунктах на території країни. Не підлягають вакцинації діти до 9 місяців, вагітні жінки; особи з важкими формами алергії на білок та особи з важким імунодефіцитом.

Якщо українці таки виявили у себе захворювання, їм рекомендують звернутися до медустанов для отриманням допомоги. Також у разі виникнення обставин, що вимагають негайного консульського реагування, громадянам України рекомендують невідкладно звертатися до посольства України у Бразилії за номером телефону: (00 5561) 3365 1457; (00 5561) 9 83052249, а також на адресу електронної пошти: emb_br@mfa.gov.ua.