Епідемія

Танцювальна чума в Середньовіччі: невідома хвороба, яка змушувала людей танцювати до смерті
22 бер
06:40
За часів Середньовіччя люди були беззахисними перед різними хворобами. Мабуть, усі знають про епідемію чорної чуми, яка забрала життя мільйонів. Однак, мало хто чув про танцювальна чуму – дивну хворобу, яка охопила Європу в проміжку між XIV і XVII століттями.
Тривожний дзвіночок: у Китаї зафіксували смерть від чуми, влада "закрила" цілий район
6 сер
23:05
У китайській провінції Внутрішня Монголія зареєстрували смерть місцевого жителя від кишкової форми чуми. У ВООЗ переконують, що ситуація із поширення чуми в Китаї є контрольованою.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.