Тут тренуються 23 лікарі різних спеціальностей: від парамедиків до нейрохірургів. Актори займають позиції, інструктори дають останні вказівки і тест починається. За легендою, карета швидкої везла побитих демонстрантів та потрапила в аварію.

Лікарі беруться до роботи, а дівчата в паніці мають їм заважати. У першу чергу постраждалих класифікують за серйозністю травм: зелені – легкопоранені, жовті – середні, червоні – тяжкі і чорні – вже померли. Спочатку госпіталізують тих, хто непритомний.

Та все ж першу допомогу парамедики встигли надати всім. І доставили їх до лікарні, де за справу взялися їхні колеги. Тут роботи більше, адже медики за зовнішніми ознаками мають виявити травму та врятувати життя.

Такі екстремальні курси допомагають відірватися від радянської медицини та відточити навички роботи в команді. Стресові навчання в незручних умовах загартовують і показують слабкі місця, кажуть тренери.

Подібні курси вже пройшли 159 цивільних та військових лікарів по всій Україні. Паралельно набираються досвіду і самі тренери.

Читайте також: П'ять дієвих способів боротьби зі стресом від медика