Джерело: BBC News Україна

Віктор Ляшко розповів, що вакцину компанії Pfizer відразу ж відправлять на мобільні бригади і для вакцинації інших медпрацівників.

Читайте також Степанов озвучив головну проблему вакцинації проти COVID-19 в Україні

Pfizer буде їхати з холодильника з температурою -80 в холодильник, де буде +2. При таких умовах вакцина може зберігатися 5 днів. Через таких температурних умов найбільш економічно доцільно використовувати Pfizer в мобільних бригадах для лікарів,
– пояснив головний санітарний лікар України.

Для того, щоб вакцинувати лікарів і соцпрацівників, Україні необхідно 300 тисяч доз препарату компанії Pfizer.

"Приїде 100 тисяч доз, то тільки для лікарів", – наголосив Ляшко.

Головний санітарний лікар ствердно відповів на питання, чи тим, кому не вистачить вакцини Pfizer, будуть робити щеплення Sinovac.

Вакцинація від COVID-19 в Україні: головне

  • Україна раніше уклала контракт на поставку вакцини китайського виробника — Sinovac Biotech. Йдеться про 1,9 мільйона доз вакцини.
  • Вакцинація проти COVID-19 в Україні стартує 15 лютого, може трохи пізніше. Саме у ці дати до України повинні надійти перші дози вакцини.
  • Ляшко вважає, що українці зможуть купити вакцини в аптеках чи робити їх у приватних лікарнях не раніше другого півріччя 2021.
  • МОЗ представив "дорожню карту" вакцинації проти коронавірусу в Україні – передбачено 5 етапів вакцинації. Згідно з ним, безкоштовний доступ до вакцини буде забезпечений всім громадянам країни.


План вакцинації українців / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу