Джерело: "Свобода слова Савіка Шустера"

Максим Степанов вважає, що така мала кількість охочих зробити щеплення пов'язана з тим, що надто багато непрофесіоналів коментують вакцинацію. Натомість слухати слід тільки фахівців.

Варто знати Які COVID-вакцини використовуватиме Україна: відповідь Степанова

Степанов назвав головну проблему вакцинації в Україні

29 січня глава МОЗ (Міністерства охорони здоров'я) заявив, що серед українців готові вакцинуватися проти коронавірусу тільки 39%.

38% медичних працівників, які працюють в лікарнях, надають допомогу хворим на COVID-19, екстренна медична допомога, включаючи водіїв, і це мобільні бригади, які вакцинуються та входять в перший етап,
– зазначив міністр.

На жаль, Степанов не вказав, звідки саме йому відома ця цифра.

Чому так мало людей бажають вакцинуватися проти COVID-19

Степанов вважає, що низькі показники охочих вакцинуватися пов'язані з тим, що люди без медичної освіти коментують питання вакцинації.

У нас вважають всі, що питання вакцинації обов'язково треба прокоментувати. Якою вакциною вакцинуватися, чи гарна вона, чи ні. Вибачте, будь ласка. Я лікар за освітою, та й то не дозволяю собі коментувати ці питання,
– обурений глава МОЗ.

Він переконаний, що в Україні достатньо експертів-медиків, яких, власне, і слід слухати.

"Я точно можу сказати, що ми будемо вакцинуватися безпечною вакциною, яку допустять на ринок України, коли скажуть, що вона ефективна та безпечна", – підсумував Максим Степанов.


План вакцинації для України / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу

Зверніть увагу Екстрена реєстрація вакцин проти коронавірусу: Зеленський підписав закон