Інформація про зараження пацієнтки китайським коронавірусом не підтвердилася. Лікарі виявили у жінки "свинячий" грип типу А(H1N1), пише Житомир.info.

Зверніть увагу Часник та кокаїн не допоможуть: ВООЗ розвінчала міфи про лікування коронавірусу

Пацієнтка знаходиться в житомирській лікарні, лабораторно у неї підтверджений грип А пандемічний. Стан жінки стабільний, температура станом на ранок 9 березня нормальна, запалення легенів поки не підтвердилося. Вона залишається на лікуванні в інфекційному відділенні міської лікарні №1",
– розповіла заступниця мера Житомирі – Марія Місюрова.

Раніше повідомляли, що жінка пройшла обстеження та здала потрібні аналізи.

Жінка не з Житомира, а з Овруча, що на Житомирщині. Проте її госпіталізували до інфекційного відділення лікарні №1, бо саме цей медзаклад визначений госпітальною базою для лікування хворих з підозрою на коронавірус.

Зазначимо, що інфекційне відділення лікарні №1 розраховано на 40 ліжок, зокрема 25 боксів. У травні 2019 відділення відремонтували, а також поповнили новим обладнанням.

Що відомо про коронавірус в Україні: головне

  • 3 березня в Україні у Чернівцях зафіксували перший випадок коронавірусу. Хворим виявився чоловік з Чернівців, який напередодні повернуся з подорожі Італією.
  • Загалом у світі станом на 9 березня від вірусної пневмонії, яку спровокував коронавірус, померли понад 3 тисячі людей. Загальна кількість інфікованих – 110 276 людей по всьому світу. Втім, є і хороші новини – одужали понад 60 тисяч людей.
  • Наразі не існує вакцини від коронавірусу. Втім, Китай та США заявили про те, що вже працюють над її створенням. Зокрема, США вже почали тестувати вакцину на людях

Коронавірус у цифрах
Коронавірус у цифрах / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.