Про це повідомляє видання Фонтанка. За чоловіком, якого підозрюють в зараженні коронавірусом, приїхав спецтранспорт Боткінської лікарні, який має капсулу-ізолятор для транспортування пацієнтів з особливо небезпечними інфекціями.

Читайте також: Спалах смертельної пневмонії в Китаї: хвороба шириться світом

Наразі в лікарні стан пацієнта працівники медзакладу коментувати відмовилися, про це йдеться у видання.

Додамо, що 22 січня було повідомлення про госпіталізацію в інфекційну лікарню з Пулково двох осіб з підозрою на коронавірус – 20-річного громадянина Китаю і 23-річного росіянина. Згодом стало відомо, що невідомого виду коронавіруса у них не виявлено, у чоловіків діагностували ГРВІ. Відтак наразі у Росії немає жодного підтвердженого випадку поширення небезпечного захворювання.

Коронавірус – що це?
Це група вірусів, які здатні викликати застудні захворювання та нетипові пневмонії. В основному, коронавірусами заведено вважати віруси інфекційного бронхіту птахів, хоча в цю родину входять і коронавіруси людини.

Зазначимо, що в Україні 23 січня був проведений пресбрифінг МОЗ України та ЦГЗ щодо ситуації розповсюдження смертельної пневмонії. Наразі вакцин та тестів на визначення нового виду коронавірусу немає, однак існує алгоритм лабораторної діагностики.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.