Таку думку висловив боєць "Правого сектора" Олексій Бик на своїй сторінці у Facebook.

"Я мав нагоду бачити деяку кількість осколкових поранень. Але серед них не бачив жодного у ногу навиліт без пошкодження судин чи кістки. Це просто дике, непристойне везіння. З таким щастям, як каже одна розумна людина, довго не живуть", – зауважив український воїн.

Читайте також: ЗМІ оприлюднили подробиці поранення Дейдея

За його словами, розмір осколка та його маса, судячи з рани, є невеликими, щоправда навіть він міг вбити людину.

Тому виникає одразу кілька запитань. Наприклад, чому вхідний і вихідний отвори є практично однаковими за розміром? Для такого характеру ушкоджень швидкість осколка має бути близькою до максимальної. Але така швидкість буває лише одразу після вибуху, а потім поступово зменшується. Тобто, щоб осколок міни 82 міліметри пробив навиліт депутатську ногу та лишив однакові рани на вході та виході, Дейдей мав стояти дуже близько до самого вибуху. Але тоді чому тільки один осколок перебував у епіцентрі вибуху міни, коли густота розльоту є ще дуже щільною?
– пікреслює представник ПС.

Також він вважає, якщо Дейдей стояв далеко від вибуху, то осколок мав бути крупнішим, щоб пробити навиліт ногу.

"Але тоді б легко відрізнялися вхід-вихід або взагалі б ногу розворотило і, знову-таки, зачепило судини чи кістку. Маленький осколок просто застряг би у тканинах. Вхідний отвір ззаду чи спереду? Осколки досить зрідка летять паралельно землі, зазвичай входять під деяким кутом. А тут за характером проходу навиліт більше схоже на кульове, проте абсолютно не кульове", – додає Олексій Бик.

Також боєць переконує, що обстрілів у той час, коли депутат він "Народного фронту" зазнав поранення, не було.

Нагадаємо, 14 липня парламентар від "Народного фронту" Євген Дейдей зазнав осколкового поранення від снаряда 82 калібру у Авдіївці. Згодом з’явилась інформація, що його гелікоптером доправили до Дніпра. Опісля нардеп у мережі опублікував відео операції, яку йому робили на пораненій нозі.