Про це після засідання Комісії Україна-НАТО в Брюсселі заявив генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу Єнс Столтенберг.

"На зустрічі міністри схвалили всеосяжний пакет допомоги Україні. В рамках реалізації цього пакету ми будемо надавати консультації та допомогу", — зазначив він.

Крім того, генсек підкреслив, що цей пакет "затвердили на зустрічі у верхах".

Він об'єднує різноманітні напрямки нашої підтримки: консультації, сприяння, використання фондів, зокрема, з тилового забезпечення, розвитку обороноздатності, протидії гібридній війні, протидії мінним загрозам, з медичної реабілітації та щодо командування та управління. Наша мета — створити ефективніші та дієвіші структури оборони та безпеки. Ми також хочемо зміцнити цивільний контроль над сектором безпеки,
— підкреслив Столтенберг.

За його словами, для цього організація направить радників. Крім того, запускатимуться нові проекти, зокрема й наукові щодо поліпшення техніки, необхідної для розмінування.

Надаватиметься допомога і в питаннях зв’язку, автоматизації, кіберзахисту.

НАТО, Україна, Міноборони

Відзначимо, міністр оборони України Степан Полторак заявив, що остаточно пакет допомоги мають затвердити на Саміті НАТО у Варшаві, який відбудеться 8-9 липня.

Читайте також: У НАТО відреагували на великі втрати України на Донбасі

Нагадаємо, напередодні Міністерство оборони України та Агенцієя НАТО з підтримання та постачання підписали угоду щодо підтримки Збройних Сил України.