"Ми зараз працюємо над цим на законодавчому рівні. Адже ще з радянських часів в законодавстві України немає визначення "невиліковні хвороби дітей". Але діти такі є, і вони потребують паліативної допомоги. Їм потрібно допомагати як мінімум в тому, щоб їх останні дні не були заповнені болем", – розповів народний депутат в інтерв'ю інтернет-виданню "Букви".

За його словами, зараз для отримання дози знеболюючого діти змушені приймати ін'єкції. Однак діти бояться уколів, і це заподіює додаткову біль малюкам, які і без того страждають. Тоді як в цивілізованому світі давно використовують пластирі та солодкі сиропи. А для таких дітей існують центри паліативної допомоги, де вони отримують необхідний догляд.

Березенко також сказав, що об'єднав зусилля з колишнім міністром охорони здоров'я Василем Князевичем, який якраз зараз займається питанням паліативної допомоги дітям. Мета законодавчих ініціатив – щоб держава закуповувала дитячі форми анальгетиків і нарешті зайнялася центрами паліативної допомоги для дітей.

"По-людськи мені важливо, щоб ці діти отримали можливість радіти дитинству, не були позбавлені права на мрію хоча б в той недовгий період часу, який відведено їм на нашій планеті", – сказав народний депутат.