Людям, що полюбляють солодке, буває важко втриматися від смаколиків до чаю чи кави, повідомляє TheHealthSite.

До теми: Чому після основних страв хочеться солодкого та коли це симптом хвороби

Втім, є варіант, який допоможе оминати цукерки та задовольнити тягу до солодкого водночас.

Нижче наведений список фруктів, які містять у собі меншу концентрацію цукру. Окрім того, вони багаті на клітковину, поживні речовини та мінерали, завдяки чому є не лише смачною, а й корисною альтернативою.

Які фрукти зменшують тягу до цукру

  • Сливи – ці фрукти можуть стати ідеальним частуванням у боротьбі з тягою до цукру. Також ці фрукти містять антиоксиданти, підтримують рівень цукру в крові та сприяють травленню.
  • Кавун має низький вміст цукру, проте є чудовим джерелом заліза. Приємний бонус – кавун має сечогінні властивості, тому завдяки йому можна легко вивести зайву рідину з організму.
  • Апельсин містить близько 12 грамів цукру, але багато вітаміну С. Якщо захотілось випити свіжого апельсинового соку, то краще з'їсти цілий фрукт. Річ у тім, що у склянці апельсинового соку може міститися сік з двох-трьох апельсинів, що значно збільшує кількість спожитого цукру.
  • Один ківі містить приблизно 6 грамів цукру. Ці маленькі фрукти багаті вітаміном С, який здатен покращити імунну систему.
  • Авокадо має незначну кількість цукру, втім він містить хороші жири, які допомагають підтримувати здоровий рівень холестерину та тримати серце у тонусі.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.