"Цей захід не такий цікавий, як народжена вночі дитина у Іри Білик", — з такої фрази розпочалася зустріч Маші Єфросиніної та її колег на прес-бранчі, присвяченому презентації благодійного проекту Globus Charity Winter або "Зима добрих справ в Globus'e".

Це для мене сигнал про те, що, чим ми всі займаємося — справа непроста, і у преси особливого інтересу не викликає,
— зазначила телеведуча, спілкуючись з нечисленою публікою.

Незважаючи на це, Єфросініна переконана, що на шляху до мети її з колегами нічого не зупинить. Гостями в цей день, крім української телезірки, були Валерія Татарчук (засновник і директор фонду "Твоя Опора"), Сергій Сіромаха (головниц лікар Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова), а також Петро Хорошок, директор ТЦ Globus. Вони розповіли про свою мету: зібрати для найвідомішого в Україні інституту серця кошти для купівлі неонатального бронхоскопа.

"Нас залишили один на один з пацієнтом", — розповів Сіромаха. За його словами, дуже важко бачити, що на руках помирають маленькі діти, особливо немовлята, через відсутність такого обладнання.

Ініціативу подібного проекту підтримав торговий центр "Глобус", який вклав у придбання 100 тисяч гривенб, і телезірка, яка заявила про те, що діти не стали менше хворіти, а стали більше вмирати. І рятувати їх крім небайдужих — нікому.

Тепер у Глобусі з'явилася локація Globus Charity Winter, де незабаром зірки українського шоу-бізнесу проведуть майстер-класи і зустрінуться зі своїми шанувальниками. Всі гроші, виручені від купівлі квитків підуть на купівлю бронхоскопа.